Апостиль диплома й атестата, виданих до 1997 року (на документи про освіту)

Відправляючись за кордон на навчання, постійне місце проживання або для роботи в іноземній компанії, вам потрібно надати диплом, атестат або інший документ про освіту. Для легалізації документа за кордоном необхідно пройти процедуру апостилювання в Україні.


Як поставити апостиль на документи про освіту 1997 року

02

Документи про освіту, на яких проставляється апостиль:

 • Диплом;
 • сертифікати на вчені звання;
 • атестат;
 • довідки з навчальних закладів і ін.

Апостиль на дипломі або атестаті підтверджує справжність документа, підписів і печаток. Штамп дозволяє користуватися документами за кордоном без необхідності легалізації. Оформлені документи з печаткою Міністерства надаються державним органам, установам, компаніям, що приймають на роботу.

Важливо знати!

Апостиль діє в країнах, що підписали Гаазьку конвенцію.

Подвійний апостиль і інші нюанси для документів про освіту України

Незважаючи на те, що штамп від МОН України підтверджує справжність диплома або атестата й звільняє від легалізації, багато країн мають свої вимоги до оформлення. Наприклад, для Великобританії необхідно поставити подвійний апостиль на диплом. Процедура виглядає таким чином:

 • отримання штампа апостиль від Міністерства освіти України на документ;
 • переклад документа з апостилем на англійську мову;
 • засвідчення перекладу нотаріусом;
 • апостиль Мінюсту, що підтверджує підпис і печатку нотаріуса.

У такому багаторівневому підході допоможе розібратися бюро перекладів Pereklad.ua. Наші фахівці обізнані про всі нюанси, з якими ви можете зіткнутися під час оформлення тих чи інших документів. Ми надаємо безкоштовні консультації, що допомагають ухвалити правильне рішення щодо апостилювання. Робота з Pereklad.ua дозволяє прискорити процес одержання апостилю законним способом, а також уникнути помилок під час збирання документів.

З документами, виданими до 1997 року, вам не доведеться відстоювати черги й очікувати тижнями одержання запиту. Наші фахівці зроблять усе за вас. За необхідності подвійного апостилювання швидко здійснять нотаріальний переклад і одержать штамп із Мінюсту в найкоротший строк.


Де зробити апостиль на диплом або атестат в Україні?

03Де зробити апостиль на диплом або атестат в Україні?

До бюро перекладів Pereklad.ua ви можете принести або відправити документи кур'єром з будь-якої точки України й світу. Ми швидко підготуємо всі папери для подачі в Міністерство. Ви можете оформити апостиль не тільки на диплом, сертифікати про освіту і атестати, але й поставити штамп на свідоцтві про народження, про шлюб, інші нотаріальні документи. Ми допоможемо підготувати все, що вам потрібно для виїзду за кордон для роботи, навчання й імміграції.

З Pereklad.ua ви заощаджуєте час і гроші, при цьому вчинивши мінімум дій — наші менеджери оперативно обробляють кожний запит.


Апостиль має розмір 10х10 см і містить таку інформацію:

 • ПІБ і посада особи, що підписала документ;
 • найменування країни, у якій він ставиться;
 • назва організації, печатка якої проставлена на документі;
 • дата та місце (місто) апостилювання документа;
 • порядковий номер апостилю.

Важливі особливості апостилізації

Апостиль у Києві проставляється у вигляді штампу, на якому міститься інформація тільки на державній мові. Після проставлення апостилю у багатьої випадках потрібно виконати переклад – як самого документа, так і його апостилю.

Також для використання документів за кордоном ще потрібно, щоб виконаний переклад засвідчив нотаріус. Ми надаємо повний комплекс послуг, включаючи та нотаріальне засвідчення.


Ще кілька причин звернутися в наше бюро перекладів

Ще кілька причин звернутися в наше бюро перекладів

Апостиль ставиться в термін від 1 до 40 робочих днів у відповідних органах. Потрібно проставити апостиль терміново та без черг? Звертайтеся, допоможемо!

Ми офіційно співпрацюємо з держорганами та проставляємо апостиль документів у рекордний термін – від 2 годин, винятково на українські документи.

Ми професійно виконаємо переклад документа та апостилю, за потреби засвідчимо переклад у нотаріуса, повністю позбавивши вас від поїздок, витрати часу й зайвих переживань. Від Вас потрібно тільки оригінал документа, у деяких випадках – фото або скан-копія 1 і 2 сторінок паспорта.

У нас ви також можете безкоштовно проконсультуватися з усіх питань, пов'язаних з апостилюванням – як особисто в офісі, так і зателефонувавши нам. Ми пропонуємо найнижчі ціни на апостиль. Вартість апостилювання документа в нашому бюро – від 450 грн. Щоб замовити послугу, зателефонуйте нам зараз!