Що таке апостиль і для чого він потрібний?

Що таке апостиль і для чого він потрібний?

Штамп апостиль на свідоцтві про народження, про шлюб і його розірвання підтверджує чинність документів за кордоном. Печатка говорить про те, що документ не підроблений, усі дані вірні, печатки й підписи відповідають стандартам, чиннім в Україні. Апостиль дозволяє легалізувати ваші документи в інших країнах.

Важливо знати!

Апостиль діє тільки в державах, що підписали Гаазьку конвенцію. Для інших країн необхідно проходити процедуру консульської легалізації.

Апостиль є печаткою або окремим аркушем з печаткою, який підшивається до документа. Проставляється апостиль на документи ЗАЦС у Міністерстві Юстиції.


Коли потрібний апостиль свідоцтва про народження, про шлюб?

Коли потрібний апостиль свідоцтва про народження, про шлюб?

Переїзд в іншу країну - процедура досить складна, яка тягне за собою паперову тяганину. Кожній людині, що виїжджає на роботу, навчання або з метою імміграції, потрібна легалізація свідоцтва про народження. Цей документ підтверджує походження особи, її громадянство, тому перше, з чим зазвичай стикається емігрант — це необхідність в апостилюванні. Також серед часто запитуваних документів є свідоцтво про шлюб з апостилем.

Якщо ви виїжджаєте за кордон і плануєте там вийти заміж або одружитися, то вам потрібно поставити апостиль на:

  • свідоцтво про народження;
  • довідку про несудимість;
  • заяву про те, що ви не є перебуваєте в шлюбі, складеній у нотаріуса;
  • свідоцтво про розлучення, якщо ви раніше перебували в шлюбі й тощо.

Як швидко проставити апостиль на свідоцтва про народження й шлюб в Україні?

Як швидко проставити апостиль на свідоцтва про народження й шлюб в Україні?

Для того, щоб зібрати повний пакет документів, правильно виконати апостилювання, зверніться до фахівців — бюро перекладів Pereklad.ua.

Штамп, що підтверджує справжність документів для інших держав, ставиться в Міністерстві Юстиції. Ця процедура потребує наявності оригіналу й копії свідоцтва. Тривалість надання послуги становить від 3 до 5 робочих днів, залежно від завантаженості міністерства.

Крім тривалості виконання процедури кожна людина може зіткнутися з незнанням нюансів оформлення. Наприклад, для різних типів свідоцтв про народження. Документи, які видані до 2003 року, необхідно переоформити, а потім звертатися до Мінюсту за печаткою. Штамп на радянські свідоцтва ставиться тільки на нотаріально засвідчену копію. Деякі держави не приймають такий формат, тому виникає необхідність у заміні свідоцтва в ЗАЦС.

Для врахування всіх нюансів й правильного оформлення апостилю в Україні, рекомендуємо звернутися в бюро перекладів Pereklad.ua. Наші менеджери безкоштовно проконсультують вас із усіх питань апостилювання, допоможуть поміняти документи старого зразка, оформити нотаріальний переклад документів відповідно до вимог тих держав, куди планується поїздка.

Важливо знати!

Штамп апостилю ставиться на документи українською мовою. Для іноземних установ необхідно оформити переклад.

Ще одна перевага звертання до Pereklad.ua — це швидкість виконання послуги. Ми напряму співпрацюємо з органами Мінюсту. Документи оформляємо від 2х робочих днів. Відправляючись за кордон з документами, оформленими в нашому бюро перекладів у Києві, ви можете бути впевнені в якості апостильованих перекладів і їх відповідності вимогам.


Апостиль у Києві в Pereklad.ua

Офіс Pereklad.ua розташований в самому центрі Києва — поруч зі станцією метро Майдан Незалежності. Нас легко знайти як городянам, так і гостям столиці. Ви можете принести документи самостійно або відправити їх кур'єрськими службами з будь-якої точки України й навіть світу. Крім свідоцтв із ЗАЦС нам буде потрібна копія (або сканкопія) вашого паспорта.

Заощаджуйте час і гроші з Pereklad.ua. Грамотне оформлення документів для виїзду за кордон на навчання, роботу й для імміграції. З нами ви уникнете черг і паперової тяганини як в Україні, так і в іншій державі.