ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ: Апостиль на нотаріальні документи

Динамічний розвиток бізнесу сьогодні прямо пов'язаний з міжнародними контактами. Малі й великі підприємства розширюють ринки за межі України, співробітничають із іноземними партнерами, беруть активну участь у конференціях, виставках. Для цього компаніям потрібно надавати установчі документи за кордоном.


Апостиль для юридичних осіб

Апостиль для юридичних осіб

Гаазька конвенція полегшила країнам-учасницям процедуру легалізації документів. Тепер для визнання юридичної чинності документів і актів за кордоном, виданих офіційними органами, досить пройти процедуру апостилювання. В Україні вона здійснюється у відповідних Міністерствах. Документи перевіряються державними органами на справжність, після чого ставиться штамп на оригінал або копію, який називається апостилем.

Юридичні особи, як і приватні, також проходять через процедуру апостилювання. Завдяки їй установчі й інші документи чинні за кордоном. Найчастіше апостилюються такі нотаріально засвідчені документи:

  • статут;
  • установчий договір;
  • свідоцтво про реєстрацію;
  • довіреність.

Крім того, інші документи, видані податковою службою, Пенсійним фондом, часто проходять процедуру подвійного апостилювання. Після першого штампа документи перекладаються, а підпис перекладача засвідчується нотаріусом. Печатка й підпис нотаріуса в деяких випадках так само повинні пройти через апостилювання.

Важливо знати!

У кожної країни-учасниці Гаазької конвенції є свої індивідуальні вимоги до оформлення нотаріальних документів юридичних осіб зі штампом апостилю.

Усі документи, видані нотаріусом, проходять процедуру апостилювання в Міністерстві юстиції. Для цього надаються оригінали й копії актів. Проставляння штампів займає від 2 до 7 днів.


Як швидко оформити апостиль на нотаріальні документи для юридичних осіб у Києві?

Як швидко оформити апостиль на нотаріальні документи для юридичних осіб у Києві?

Не знаєте, з чого почати чи немає часу очікувати апостиль на документи? Бюро перекладів Pereklad.ua зробить усе за вас. Ми маємо офіційні домовленості з Мінюстом, що дозволяє нашим клієнтам - юридичним особам одержати апостиль на нотаріальні документи за 2 дні.

Ми надаємо повний комплекс послуг від проставляння штампа апостилю до перекладу, нотаріального засвідчення й подвійного апостилювання. Наші фахівці розбираються у всіх нюансах надання документів на території інших країн, що дозволяє уникнути несподіваних ситуацій за кордоном під час відкриття нових філій, укладення договорів з іноземними партнерами.

Офіс бюро перекладів Pereklad.ua розташований в самому центрі Києва — станція метро Майдан Незалежності. Тут ви отримаєте повноцінну консультацію для юридичної особи, зможете перекласти будь-які документи англійською, німецькою, польською та ще 50 мовами світу, одержати нотаріальне засвідчення перекладу. Ми працюємо з компаніями з усієї України. Документи доставляються кур'єром у будь-яку країну світу. Повноцінна підтримка клієнтів, якісне виконання замовлення й широкий сервіс послуг — за все це нас цінують приватні й юридичні особи, які стають нашими постійними клієнтами.