Апостиль у Києві: всі нюанси оформляння

Апостиль у Києві: усі нюанси оформлення

Апостиль – це особливий штамп, який проставляється на документах для їхнього подальшого легального використання за кордоном.

Апостиль підтверджує повноваження особи, яка видала документ, а також її підпис. Цей штамп ставиться в певних міністерствах, наприклад, у Міністерстві юстиції. Апостиль проставляють або на самому документі (якщо є місце) або на самостійному бланку, який потім підшивають до оригіналу. Такий документ має повну чинність.

Апостилювання документів проводиться з метою спростити легалізацію в країнах, які підписали спеціальну конвенцію./p>

Де отримати апостиль у Києві

Необхідні повноваження мають такі органи:

  • МОН України (документи, видані освітніми закладами – апостиль на диплом, табель, атестат тощо).
  • Мінюст України (документи, видані органами юстиції – апостиль на свідоцтво про народження, апостиль на свідоцтво про шлюб; документи, видані судами; документи, видані нотаріусами тощо).
  • Державна реєстраційна служба (документи, видані її підрозділами).
  • МЗС України (документи, видані органами МВС, ДМС, МОЗ – апостиль на довідку про несудимість, довідку про місце проживання, медичну довідку тощо.

Апостиль документів: зовнішній вигляд і зміст

Апостиль документів: зовнішній вигляд і зміст

Апостиль має розмір 10х10 см і містить таку інформацію:

  • ПІБ і посада особи, що підписала документ;
  • найменування країни, у якій він ставиться;
  • назва організації, печатка якої проставлена на документі;
  • дата та місце (місто) апостилювання документа;
  • порядковий номер апостилю.

Важливі особливості апостилізації

Апостиль у Києві проставляється у вигляді штампу, на якому міститься інформація тільки на державній мові. Після проставлення апостилю у багатьої випадках потрібно виконати переклад – як самого документа, так і його апостилю.

Також для використання документів за кордоном ще потрібно, щоб виконаний переклад засвідчив нотаріус. Ми надаємо повний комплекс послуг, включаючи та нотаріальне засвідчення.


Ще кілька причин звернутися в наше бюро перекладів

Ще кілька причин звернутися в наше бюро перекладів

Апостиль ставиться в термін від 1 до 40 робочих днів у відповідних органах. Потрібно проставити апостиль терміново та без черг? Звертайтеся, допоможемо!

Ми офіційно співпрацюємо з держорганами та проставляємо апостиль документів у рекордний термін – від 2 годин, винятково на українські документи.

Ми професійно виконаємо переклад документа та апостилю, за потреби засвідчимо переклад у нотаріуса, повністю позбавивши вас від поїздок, витрати часу та зайвих переживань. Від Вас потрібно тільки оригінал документа, у деяких випадках – фото або скан-копія 1 і 2 сторінок паспорта.

У нас ви також можете безкоштовно проконсультуватися з усіх питань, пов'язаних з апостилюванням – як особисто в офісі, так і зателефонувавши нам. Ми пропонуємо найнижчі ціни на апостиль. Вартість апостилювання документа в нашому бюро – від 300 грн. Щоб замовити послугу, зателефонуйте нам зараз!