Економічний переклад у Києві

Економічний переклад у Києві

Економічний переклад у наш час дуже популярний– цьому сприяє розвиток міжнародних відносин та економічних зв'язків між компаніями. Якщо Вам потрібен переклад економічних тестів у Києві, зверніться до кваліфікованих профільних перекладачів, адже для успішної співпраці із закордонними партнерами якість економічного перекладу має колосальне значення.

Економічні тексти виділяються наявністю таблиць, спеціальних термінів, цифр, графіків, формул. Економічний переклад вимагає від перекладача не лише володіння мовою та уважності, але й знань у галузі економіки, торгівлі, фінансів тощо.

Переклади економічних текстів у Києві сміливо доручайте нам!

Наше бюро має значний досвід перекладу економічних текстів у Києві. Ми пропонуємо послуги економічного перекладу у всіх галузях (від банківської справи до страхування) і будь-яким типам документації (переклад аудиторського висновку, переклад балансу тощо).

Перекладачі та редактори нашого бюро, окрім досконалого володіння мовою, мають профільну економічну освіту та досвід роботи в конкретній вузькоспеціалізованій галузі економічного перекладу. Наші перекладачі завжди обізнані про появу нових термінів і понять. Це гарантує високий рівень перекладу економічних текстів у Києві, у тому числі міждисциплінарної документації. Ми також гарантуємо конфіденційність усіх документів і відомостей, як у процесі роботи, так і по її завершенні.


Особлива увага якості економічного перекладу

Особлива увага якості економічного перекладу

Наші економічні переклади відповідають основним міжнародним стандартам ISO 9001: 2008 і DIN EN 15038 у сфері перекладацьких послуг. Ми розробили унікальний механізм перекладу економічних текстів у Києві: на кожний проект призначається менеджер, який взаємодіє з клієнтами, перекладачами, редакторами, відповідає за дотримання термінів перекладу та вирішення будь-яких питань, пов'язаних із замовленням.

Щоб гарантувати якість економічних перекладів, ми використовуємо словники. Глосарії, що розробляються під постійних клієнтів, містять певну термінологію та дозволяють виконувати кожний наступний економічний переклад ідентично за стилістикою до попередніх. Це дає можливість залучати декількох перекладачів до роботи над одним проектом з метою скорочення термінів перекладу, не погіршуючи якості.


Які переклади ми виконуємо

Які переклади ми виконуємо

У нас Ви можете замовити переклади:

 • фінансових документів (звітів, висновків, експертиз, інвестиційної документації);
 • банківських документів (кредитних і заставних договорів, договорів про кореспондентські відносини між банками, гарантійні зобов'язання);
 • бухгалтерських документів (аудиторського висновку, балансу, кошторису, звітності);
 • страхових документів (договорів, полісів, висновків експертів);
 • ділової документації (комерційних пропозицій, бізнес-планів, тендерної документації).

Формати документів, з якими ми працюємо під час виконання економічного перекладу

Економічна документація часто містить таблиці, графіки, формули. Найпоширеніші формати, з якими ми працюємо:

 • Файли MS Word: doc, docx, docm, rtf, txt.
 • Таблиці Excel: xls, xlsx, xlsm, csv.
 • Електронні документи Adobe Acrobat: pdf.
 • Презентації Power Point: ppt, pptx, pptm.
 • Сторінки сайту: htm, html, php, xml, rss.
 • Зібрані з html-сторінок файли допомоги: chm, hlp.
 • Векторні документи Corel Draw: cdr.
 • Графічні формати (картинка): jpg (jpeg), tif, bmp, gif, png.

Ми також професійно верстаємо матеріали для друку.

Потрібний переклад економічних текстів у Києві? Зателефонуйте нам зараз!