Нотаріальна копія

Нотаріальна копія

Іноді перед нотаріальним засвідченням підпису перекладача на перекладі або перед легалізуванням потрібно зробити нотаріальну копію самого документа.

У такому разі існує два варіанти дій:

  1. Засвідчити нотаріальну копію з оригіналу документа, а вже після займатися перекладанням виконаної копії, легалізуванням тощо. У цьому разі вартість нотаріальної копії документа стягуватиметься окремо, згідно з тарифами нотаріуса.
  2. Засвідчити нотаріальну копію з оригіналу документа одночасно із засвідченням підпису перекладача. У такому разі з офіційного документа робиться копія та на першому аркуші перекладу обов’язково міститься переклад штампу «Копія». На останньому аркуші нотаріус одночасно підтверджує нотаріальну копію та підпис перекладача. У такому разі нотаріус робить один виконавчий напис, і вартість за нотаріальне засвідчення копії не стягується.

У деяких випадках нотаріус може відмовитися засвідчувати нотаріальну копію документа, якщо:

У деяких випадках нотаріус може відмовитися засвідчувати нотаріальну копію документа, якщо

  • порушена цілісність документа або він заламінований;
  • сторінки документа не пронумеровані, не прошиті;
  • відсутні необхідні печатки;
  • текст документу містить виправлення або фрагменти, які неможливо прочитати;
  • іноземний документ не легалізований.

Чому варто засвідчувати нотаріальну копію документа в нас

Чому варто засвідчувати нотаріальну копію документа в нас

Фахівці бюро перекладів PEREKLAD.UA завжди підкажуть, який варіант засвідчення нотаріальної копії краще вибрати у Вашому випадку (одночасно з перекладом або окремо).

Ми гарантуємо високу якість послуг та їх мінімальну вартість. Засвідчення нотаріальної копії окремо коштуватиме від 50 грн. Якщо нотаріальна копія засвідчується одночасно з перекладом, то плата за нотаріальну копію не стягується.

Ми також піклуємось про високу швидкість надання послуг. Процес засвідчення нотаріальної копії документа триватиме від 20 хвилин. Зателефонуйте нам уже зараз і Ви будете задоволені!