Апостиль диплома й атестата, виданих після 2000 року (на документи про освіту)

Отримати освіту за кордоном — мрія багатьох абітурієнтів. Іноземні виші дають цінну базу для розвитку людини як першокласного фахівця. У Європі й Америці студенти можуть отримати освіту з новітніх і актуальних спеціальностей, які ще не доступні для наших навчальних закладів. Крім навчання закордонні країни цікаві можливістю одержання стажування або повноцінної роботи в провідних іноземних компаніях.

Для реалізації задуманого для тих, хто виїжджає за кордон, будуть потрібні документи про наявну освіту. Для країн, що підписали Гаазьку конвенцію, досить підготувати апостиль диплома або атестата.


Навіщо проставляється штамп апостиль на диплом і атестат?

Для того, щоб надати документи для вступу до коледжу, університету або іншої освітньої установи або прийняття на роботу, необхідно легалізувати свої документи. Процедура може виконуватися 2 способами:

  • після прибуття в країну в консульстві України. Цей варіант дає можливість, не виїжджаючи за межі іноземної держави, легалізувати документи про освіту. Спосіб вимагає великих витрат і тривалого очікування й підходить тільки для країн, що не підписали Гаазьку конвенцію;
  • поставити апостиль в Україні. Пройти процедуру самостійно, подавши документи в МОН, або скористатися послугами бюро перекладів Pereklad.ua.

Проставлений апостиль на диплом і атестат підтверджує справжність виданих документів, підписів і печаток. Штамп дозволяє не проходити додаткову процедуру легалізації документів, що значно спрощує збір паперів для іноземного вишу або роботодавця.


Як і де поставити апостиль на диплом і атестат, що видані після 2000 року?

Як і де поставити апостиль на диплом і атестат, що видані після 2000 року?

Апостилюванням документів про освіту займається МОН України. Приймається оригінал диплома, атестата, сертифіката або подібного роду документи. За законом процедура триває від 1 до 30 днів. Надані документи перевіряються на справжність. З документами, отриманими після 2000 року, процес підтвердження справжності проходить значно швидше, ніж зі старішими зразками. Усі відомості внесені в єдину електронну базу, тому немає необхідності в письмовому запиті до навчальної установи. Є, щоправда, і виключення – медичні й військові вищі навчальні заклади не подають дані для внесення до єдиної бази, і їх документи проходять більш тривалу процедуру підтвердження.

Прискорити й спростити процедуру вам допоможе Pereklad.ua. Ми маємо офіційні домовленості з МОН. Наші клієнти проходять повноцінну процедуру апостилювання в найкоротші строки — від 1 дня.

Важливо знати!

Апостиль ставиться на документи про освіту українською мовою. Для іноземних установ потрібен переклад, а в деяких випадках і подвійне апостилювання.


Переваги Pereklad.ua:

Переваги Pereklad.ua

  • швидке оформлення апостилю на диплом, атестат в Україні;
  • мінімальна кількість документів;
  • робимо переклад дипломів, атестатів з додатком;
  • послуги нотаріуса;
  • подвійне апостилювання в МОН і Мінюсті;
  • безкоштовна консультація.

Фахівці Pereklad.ua уважно вивчають кожний окремий випадок клієнтів. Ми знаємо кожний підводний камінь, з яким може зіткнутися людина під час легалізації паперів. Різні країни мають свої специфічні вимоги навіть до документів з апостилем. Ми готові надати повний комплекс послуг, щоб ви змогли зібрати максимально грамотний пакет паперів для іноземних установ.

Офіс Pereklad.ua розташований в самому центрі Києва. Ви можете самостійно привезти документи або відправити їх кур'єром. Ми працюємо із клієнтами, що перебувають у будь-якій точці України й світу. Швидко й грамотно виконуємо будь-яку послугу з перекладу, апостилю й легалізації паперів.