Апостиль на нотаріальні документи

Штамп апостилю дозволяє використовувати будь-який юридичний документ за кордоном. Для того, щоб нотаріальні документи мали чинність в інших країнах, найпростішим способом їх легалізації є апостиль. Штамп ставиться вповноваженим органом — Міністерством Юстиції України. Апостиль свідчить про справжність документів, підтверджуючи повноваження особи, що видала документ.

До нотаріальних актів відносяться всі офіційні документи, оформлені за участю нотаріуса. Це договори, довіреності, свідоцтва про право власності, афідевіти й ін. Для того, щоб документи мали чинність за кордоном, на них ставиться печатка апостилю або підшивається бланк із печаткою апостиль.

Важливо знати!

Нотаріус не видає апостиль. Цей штамп ставиться тільки в Міністерстві юстиції.


Як оформити апостиль у Києві?

Як оформити апостиль у Києві?

Офіційно апостиль може проставлятися від 3 до 5 робочих днів. Час виконання залежить від необхідності перевірки печаток і підписів на документі. Для оформлення апостилю на нотаріальні документи потрібен оригінал.

Для того, щоб проставити апостиль у найкоротший термін, скористайтеся послугами бюро перекладів Pereklad.ua. Ми офіційно працюємо з державними органами, що дозволяє нашим клієнтам одержати апостиль на нотаріальні документи в Києві в найкоротший строк.

Бюро перекладів Pereklad.ua готове надати повний комплекс послуг, щоб ви могли скористатися необхідними документами за кордоном. Наші переваги:

  • безкоштовна консультація щодо апостилю, перекладу й нотаріальних послуг;
  • подача документів для апостилю;
  • швидкі строки виконання — від 2х робочих днів;
  • переклад документів і апостилю на іноземною мовою;
  • засвідчення перекладу нотаріусом.

Важливо знати!

Процедура апостилювання в Україні здійснюється тільки державною мовою. Для того, щоб документ міг повноцінно працювати в інших країнах, потрібно його перекласти на мову країни, для якої призначений саме цей документ.

Апостиль чинний у країнах, що підписали Гаазьку конвенцію. Штамп скасовує необхідність легалізації нотаріальних документів у консульстві. Документи зі штампом апостилю чинні у всіх державах, де діє конвенція. Це значно спрощує підготовку документів і актів для всіх тих, хто виїжджає за кордон. Нотаріальні документи можуть знадобитися як приватним особам, так і юридичним.


Де проставити апостиль на нотаріальні документи в Україні?

Де проставити апостиль на нотаріальні документи в Україні?

Поставити апостиль на довіреність, свідоцтво про право власності, договір, афідевіт ви можете в самому серці Києва — у бюро перекладів Pereklad.ua поруч з метро «Майдан Незалежності». Скориставшись нашими послугами, вам не доведеться стояти в чергах, перебувати в тривалому очікуванні виконання процедури — наші менеджери зроблять все самі в найкоротший термін.

Для одержання послуги апостилю досить надати оригінал документ. Решта — за нашими фахівцями. Якщо ви бажаєте зробити апостиль під ключ, то ми не тільки допоможемо виконати апостилювання ваших документів, але й перекладемо їх, а також засвідчимо переклад у нотаріуса. Здійснюємо переклади на більш ніж 50 мов світу.

Доставимо готовий пакет документів кур'єром у будь-яку точку України й світу. Оформимо апостиль на дипломи й атестати, свідоцтва про народження й шлюб. Повний комплекс послуг — швидко, якісно, недорого для забезпечення приємної подорожі до будь-якої країни світу.