Апостиль на документи Міністерства охорони здоров

Громадяни України все частіше їздять за кордон не тільки для відпочинку, але й у особистих справах, для одержання освіти, роботи, імміграції. У цих випадках часто доводиться звертатися до державних і комерційних установ, надавати документи, довідки, виписки. Папери, видані на території України, але призначені для використання за кордоном, вимагають легалізації.

Гаазька конвенція значно спростила процес легалізації документів для всіх країн, що її підписали. Тепер для поїздки в багато країн необхідно надати оригінал документа зі штампом апостилю. Печатка проставляється офіційними органами України. Вона підтверджує справжність документа, печаток і підписів на ньому. Апостиль ставиться або на самі документи, або є окремим бланком, що підшивається до оригіналу.


Де і як оформити апостиль на документи Міністерства охорони здоров'я?

Де і як оформити апостиль на документи Міністерства охорони здоров

Проставити штамп можна, звернувшись до відповідного Міністерства й державного органу. Для отримання заповітної печатки потрібно надати оригінал документа, що вимагає легалізації, а при собі мати посвідчення особи. Процедура може зайняти від 1 до 10 робочих днів. У цей період робляться запити, уточняється справжність документа, підписів уповноважених осіб і печаток організацій, що видали його.

Для кожного документа необхідно правильно визначити орган, який має повноваження ставити апостиль в Україні. З метою уникнення плутанини, а також урахування всіх вимог іноземних держав рекомендуємо звернутися до нашого бюро перекладів Pereklad.ua. Ми маємо прямі домовленості з міністерствами. Апостиль ставиться легально без черг у найкоротший термін. Особистої присутності не потрібно.


Апостиль на медичну довідку й інші документи Міністерства охорони здоров'я

Питання здоров'я — одні з найважливіших. Під час влаштування на роботу або вступу на навчання в компанії й освітні установи необхідно надати довідку форми 082/ о, яка свідчить, що в людини немає небезпечних захворювань. Поставити штамп апостилю на медичну довідку потрібно в МЗС України. Подібні документи затребувані у разі одержання посвідки на проживання.

Для людей, які планують пройти діагностику, лікування, естетичні й оздоровчі процедури за кордоном, Pereklad.ua проставить апостиль на довідки, а також зробить переклад медичних документів: довідок, історій хвороб, висновків і ін.


Апостиль на документи Фіскальної служби

Перед виїздом за кордон на постійне місце проживання укгромадянам України потрібно надати до Фіскальної служби декларацію про майновий стан і доходи. Декларація подається завчасно, не пізніше 60 днів до дня передбачуваного від'їзду. Якщо в особи немає невиконаних податкових зобов'язань, то їй видається податкова довідка. Цей документ може знадобитися на митниці або в іноземних установах. У деяких випадках потрібно оформлення апостилю на податкову довідку й документи з Фіскальної служби. Штамп проставляється в МЗС України.


Апостиль на документи Пенсійного фонду

Поставити апостиль на довідки й виписки з Пенсійного фонду в Києві ви можете в МЗС України. Державна служба підтвердить справжність документів, печаток і підписів. Для штампа необхідно надати оригінал і копію.


Де зробити апостиль на документи й довідки в Києві швидко?

Де зробити апостиль на документи й довідки в Києві швидко?

Бюро перекладів Pereklad.ua прискорить процедуру й позбавить вас від стояння в чергах. Наші фахівці знають усі нюанси оформлення апостилю. Ми подамо за вас документи до відповідного міністерства. Штамп апостилю на документах у найкоротший термін — від 2х днів.

Переваги послуги апостиль на документи від Pereklad.ua:

  • грамотно й швидко оформимо штампи на довідках, актах і документах;
  • ураховуємо всі вимоги іноземних держав для оформлення апостилю;
  • робимо подвійне апостилювання;
  • перекладаємо документи англійською, польською, німецькою й більш ніж 50 мовами світу;
  • послуги нотаріуса;
  • безкоштовна консультація;
  • швидке виконання будь-якого завдання.

Фахівці Pereklad.ua допоможуть розібратися у всіх нюансах, щоб будь-яка поїздка за кордон і імміграція пройшли максимально легко й просто. Документи, оформлені в нас, приймаються в іноземних установах і компаніях, вони не вимагають додаткової легалізації у разі дотримання всіх умов. Ви можете відправити нам документи з будь-якої точки світу.