ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ: Апостиль на документи Міністерства охорони здоров

Для того, щоб будь-які документи можна було використовувати за кордоном, їх потрібно легалізувати. Залежно від країн, для яких готуються такі документи, існує 2 способу засвідчення їх справжності. Перший — це легалізація в консульстві, а другий — апостиль. Апостилювання є спрощеним варіантом підтвердження справжності документів.

Важливо знати!

Штамп апостилю чинний тільки в країнах, що підписали Гаазьку конвенцію.


Для чого потрібний апостиль юридичним особам?

Для чого потрібний апостиль юридичним особам?

З необхідністю підтвердження справжності документів часто стикаються приватні й юридичні особи. Апостиль документів, виданих Фіскальною службою, Пенсійним Фондом, Міністерством охорони здоров'я дозволяє користуватися за кордоном актами, довідками, виписками, отриманими на території України.

Найпоширеніші випадки, для яких потрібний апостиль на документи для юридичних осіб:

  • відкриття філій і розширення бізнесу в інших країнах;
  • вимога іноземних партнерів;
  • одержання сертифікатів;
  • тендери;
  • участь у конференціях, міжнародних виставках та ін.

Найчастіше апостиль потрібно проставляти на документи від Фіскальної служби. Юридичні особи можуть надавати податкові свідоцтва, довідки, статути та ін. Документи, видані на території України, мають чинність тільки в нашій країні. Для того, щоб вони мали юридичну силу в іноземній державі, необхідно отримати штамп апостилю в МЗС України.


Де оформити апостиль на документи, довідки й виписки юридичним особам?

Де оформити апостиль на документи, довідки й виписки юридичним особам?

Якщо ви не знаєте, з чого почати підготовку пакета документів для іноземних партнерів або закордонних установ, то варто звернутися в бюро Pereklad.ua. Наші фахівці виконають усю роботу за вас. Вам не потрібно буде проходити процедуру апостилювання самостійно або доручати це завдання співробітникам.

Професіонали в Pereklad.ua підготують увесь пакет документів і врахують усі вимоги тієї країни, куди відправляться документи надалі. Незважаючи на те, що всі держави, що підписали Гаазьку конвенцію, повинні приймати документи зі штампом апостиля, скрізь є свої тонкощі й нюанси. Штамп апостилю на документах з Податкової служби або Пенсійного фонду надає можливість партнерам або іноземним установам скористатися наданим документом.

Усі документи з апостилем від МЗС вимагають перекладу. В окремих випадках - нотаріального перекладу і подвійного апостилю. Другий штамп ставиться на переклад, засвідчений нотаріусом. Печатка підтверджує повноваження нотаріуса, справжність його підпису й печатки. Другий апостиль ставиться в Мінюсті і є необхідною умовою для деяких країн.

Бюро перекладів Pereklad.ua виконає всі види послуг, пов'язаних з апостилем і легалізацією документів юридичних осіб, виданих Фіскальною службою, Пенсійним фондом, Міністерством охорони здоров'я й іншими державними інстанціями, які будуть використовуватися за кордоном. Оформлення їх у максимально стислий термін — від 1 дня. Переклад документів, засвідчення нотаріуса, подвійне апостилювання – ці послуги надає Бюро перекладів Pereklad.ua. Ми надішлемо готові папери кур'єром до будь-якої країни світу.