Апостиль на довідку про несудимість (на документи з Поліції)

Довідка про несудимість — один із найбільш затребуваних документів, який часто запитується державними органами як в Україні, так і за кордоном. Для того, щоб документ був чинним в інших країнах, на нього потрібно поставити апостиль. Штамп підтверджує, що довідка не підроблена й видана компетентними органами.


Для чого потрібна довідка про несудимість за кордоном

Довідка про несудимість свідчить про те, що людина не притягувалася на момент запиту до кримінальної відповідальності, не перебувала у розшуку й не є на цей час засудженою в Україні. Апостиль дає можливість використовувати документ в інших державах, що підписали Гаазьку конвенцію.


Найчастіше нашим клієнтам штамп апостилю на довідці про несудимість необхідний для:

  • одержання візи й виїзду до іншої країни;
  • одержання тимчасової або постійної посвідки на проживання;
  • подання заяви про одержання громадянства;
  • працевлаштування.

Ми перерахували найпопулярніші випадки, але цим переліком необхідність в документі не вичерпується. Для кожної країни й конкретного випадку все досить індивідуально.


Як проставити апостиль на довідку про несудимість?

Як проставити апостиль на довідку про несудимість?

Ставить штамп на документи з поліції Міністерство закордонних справ України. Нотаріус не надає подібну послугу. Ви можете пройти цю процедуру самостійно або звернутися в бюро перекладів Pereklad.ua.

Перед апостилюванням необхідно отримати саму довідку. Для цього зверніться в Департамент Інформаційних технологій при МВС України. Безкоштовна довідка готується протягом 30 днів, послуга прискорення процесу платна. Так само довідку Ви можете замовити в нашому бюро, ми зможемо її одержати для Вас у найкоротші строки – від 1 робочого дня. Для штампа апостилю надаєте довідку в МЗС. Печатка ставитися на самому документі. Процедура також займає від 1 до 40 днів.

Прискорити процедуру ви можете за допомогою Pereklad.ua. Ми маємо офіційні домовленості з органами, що проставляють штамп на довідках. Документ готується в максимально короткий термін — від 2х робочих днів. При цьому немає жодної потреби в особистій присутності замовника.


Особливості оформлення апостилю на довідку про несудимість в Україні

Особливості оформлення апостилю на довідку про несудимість в Україні

На перший погляд процедура апостилювання досить проста та не вимагає паперової тяганини. Насправді існують підводні камені, про які громадяни часто не підозрюють.

Важливо знати!

Апостиль дійсний тільки в тих країнах, що підписали Гаазьку конвенцію. Для інших держав потрібно пройти процедуру легалізації документа в консульстві.

Складності пов'язані з різними вимогами закордонних країн. Звернувшись в Pereklad.ua у Києві, ви одержуєте безкоштовну консультацію із усіх питань оформлення. Наші менеджери з особливою увагою ставляться до кожного клієнта і його справи.

Для США потрібно перекласти апостиль англійською мовою і засвідчити документ печаткою бюро перекладів. Для деяких європейських країн необхідно проставити на документі апостиль, потім виконати нотаріальний переклад і проставити на нього ще один штамп апостилю від МЗС України. Інші держави можуть вимагати засвідчення перекладу в консульстві. Про всі ці нюанси краще знати заздалегідь, щоб вирушаючи за кордон, узяти з собою повний і правильно оформлений пакет документів.

Бюро перекладів Pereklad.ua у Києві допоможе в оформленні апостилю на довідку про несудимість у найкоротший термін. Ми надаємо повний комплекс послуг, що допоможе вам бути готовим до кожної вимоги іноземних установ. Допомагаємо проставляти апостиль на свідоцтво про народження, нотаріальні документи й ін.

Ви можете відправити нам документи кур'єром з будь-якої точки України й навіть світу або приїхати до нас в офіс у центрі Києва. Ми якісно й швидко підготуємо весь пакет документів, позбавивши вас від марнування часу, сил і коштів.