Послідовний усний переклад у Києві

Послідовний усний переклад у Києві

Послідовний переклад – вид усного перекладу, під час виконання якого перекладачу надається можливість інтерпретувати мову промовця в смислових паузах. Послідовний усний переклад широко застосовується в Києві, особливо для заходів з невеликим числом учасників. Можна виділити два види послідовного усного перекладу, популярних у Києві – на аудиторію (навчальні заходи, презентації тощо) і для малої кількості слухачів (переговори, правочини).

Коли знадобляться послуги усного перекладача

Коли знадобляться послуги усного перекладача

Заходи, на яких необхідний усний переклад у Києві:

  • Освітні – конференції, семінари, лекції, тренінги, круглі столи, презентації, виставки.
  • Ділові – особисті або телефонні переговори, супровід делегацій, нотаріальні правочини, судові засідання.
  • Розважальні – фуршети, свята, екскурсії.

Особливості послідовного усного перекладу в Києві

Усний переклад складніший, ніж письмовий, адже від перекладача вимагається висока швидкість реакції, уміння швидко зорієнтуватися в стислих часових рамках. Фахівець, який виконує усний переклад у Києві, не може скористатися словником, повинен мати знання та досвід у відповідній сфері.

Звертаючись до послуг усного перекладача, рекомендуємо приділити особливу увагу компетенції фахівця та репутації бюро перекладів, яке він представляє. Адже від якості перекладу багато в чому залежить успіх переговорів, правочинів та інших важливих заходів.

Потрібні послуги усного перекладача? Звертайтесь до нас! /h4>

03

Ми обов'язково врахуємо специфіку заходу та надамо дипломованих висококваліфікованих перекладачів з досвідом у різних сферах. Наші співробітники комунікабельні, ввічливі, охайні, одягнені згідно з форматом заходу.

Ми надамо послуги усного перекладача:
  • для різних заходів;
  • скайп-конференцій;
  • телефонних переговорів;
  • нотаріальних правочинів;
  • супроводу іноземців до різних органів.

Вартість послуг усного перекладача – від 500 грн/год., включаючи проїзд по Києву. Зателефонуйте нам зараз, щоб проконсультуватися або замовити послуги усного перекладача.